Warning: Use of undefined constant full - assumed 'full' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/Polonia_Logistyka/functions.php on line 262
CSR
CSR

I Społeczne Przedszkole w Siemianowicach Śląskich

Polonia Logistyka sp.z o.o z Myszkowa była sponsorem audycji w TVP Katowice, zatytułowanej „ Przedszkole inne, niż inne”.

Program promował placówkę w Siemianowicach Śląskich z pedagogikę waldorfską w tle. Z przyjemnością staliśmy się patronami takiej idei i wizji wychowawczej- oryginalnej w województwie śląskim. Tym bardziej, że dostać się do tego przedszkola, to sukces i inwestycja w dziecko. Gdyż jest wyjątkowe, unikatowe i uznane. Dzieci tu radosne, motywowane, inspirowane, kreatywne. Stymulowane tak, by szanować siebie i innych. Swoją i innych indywidualność. Z przekonaniem wspieramy takie inicjatywy i działania.

Podziękowanie

„I Społeczne Przedszkole z Elementami Pedagogiki Waldorfskiej w Siemianowicach oraz grupa założycielska Naszej Dobrej Szkoły w Katowicach serdecznie dziękują firmie Polonia Logistyka z Myszkowa, która była sponsorem audycji w TVP Katowice, zatytułowanej ?Przedszkole inne, niż inne?. Przygoda przedszkolaków z telewizją była nowym, ciekawym doświadczeniem. Audycja pozwoliła nam pokazać nasze przedszkole większej grupie zainteresowanych i zaproponować współpracę już w nowo budującej się placówce oraz powstającej szkole.”