O firmie
O firmie

Ogłoszenia o pracę

Polonia Logistyka Sp. z o.o.

praca w centrali firmy w Dąbrowie Górniczej

Dyspozytor

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad zleconym transportem na podległe środki transportu,
  • poszukiwanie zleceń transportowych na podległe środki transportu,
  • ustalanie optymalnych tras pod względem kosztów i terminów realizacji,
  • utrzymywanie stałego kontaktu z kierowcami w związku z realizacją zlecenia,
  • bieżąca kontrola podległego taboru pod względem technicznym,
  • bieżąca analiza kosztów związanych z podległym taborem,
  • ewentualna rekrutacja pracowników na stanowisko kierowcy,
  • zarządzanie personelem obsługującym tabor pojazdów,
  • dyspozycyjność telefoniczna po godzinach pracy,
  • dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych klientom i dobry wizerunek firmy.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie min. średnie,
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe w branży TSL,
  • dobra znajomość przynajmniej jednego języka obcego,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętności organizacji pracy, skuteczność jej planowana,
  • umiejętność efektywnego zarządzania zespołem,
  • kreatywność, sumienność, rzetelność i zaangażowanie,
  • samodyscyplina i motywacja do rozwoju oraz osiągania wyznaczonych celów,

W zamian firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy (podstawa + prowizja),
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • interesującą pracę w rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju,
  • wsparcie doświadczonej kadry,
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole ludzi.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza na stronie www.polonialogistyka.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę Polonia Logistyka z siedzibą w Myszkowie.”

KIEROWCA W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagradzania
  • Umowa o pracę
  • Praca z zachowaniem norm czasu pracy
  • Terminowe wypłaty wszystkich składników wynagrodzenia
  • Pracę w pojedynczych obsadach zachowaniem norm czasu pracy

Wymagamy:

  • Prawo jazdy kategorii C lub C+E
  • Świadectwo kwalifikacji lub kurs na przewóz rzeczy
  • Karta kierowcy
  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym ( min 1 rok )
  • Zaświadczenie o niekaralności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza na stronie.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

tel. (32) 700 73 41 wew. 41; fax. (32) 32 700 73 99;

lub prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza na stronie z dopiskiem Kierowca w tytule.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)