Warning: Use of undefined constant full - assumed 'full' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/Polonia_Logistyka/functions.php on line 262
O firmie
O firmie

O firmie

Polonia Logistyka jest polską, profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą. Na rynku istniejemy od 1999 roku. Najwyższą jakość naszych usług potwierdza certyfikat ISO 9001:2000. Mamy wiedzę, doświadczenie, kompetencje, potencjał i perspektywy.

Nasza firma jest silnym podmiotem na rynku i odpowiedzialnym partnerem biznesowym. Elastycznym w działaniu i otwartym na indywidualne potrzeby klientów. Nowoczesnym i inwestującym w rozwój.

Oferujemy kompleksową obsługę. Mamy nowoczesny tabor i wszechstronną bazę starannie wyselekcjonowanych, sprawdzonych podwykonawców. Wdrożyliśmy nowoczesny system informatyczny, stworzony specjalnie na potrzeby Polonii Logistyki przez Macrologic S.A. Usprawniło to obsługę zleceń przewozowych. Umożliwiło globalne planowanie i stałą wymianę informacji.

Działamy w myśl konwencji CMR, ADR, AETR, ATA i ogólnych warunków spedycyjnych. Odbiorcami naszych usług są głównie klienci z branży motoryzacyjnej.
Polonia Logistyka jest członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Warszawie. Posiada licencję wspólnotową. Licencję na wykonywanie transportu międzynarodowego. Jej właściciele legitymują się certyfikatami kompetencji zawodowych.