Aktualności
< POWRÓT

As biznesu

14. 09. 2015

Polonia Logistyka otrzymała prestiżowe wyróżnienie w konkursie „HumanitAS Biznesu”. Kapituła Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu uhonorowała firmę za działania w obszarze Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Nagrodę- podczas kongresu Praktyków Biznesu- odebrał w imieniu firmy dyrektor Jakub Kokot.

Bardzo dziękuję za docenienie Polonii Logistyki. To ogromna dla nas satysfakcja, ale i motywacja zarazem, by nadal „uprawaić” taki model biznesu, który jest społecznie użyteczny. I który ma głęboki sens dla ludzi, środowiska, naszych partnerów.

Nie jest dla nas bez znaczenia i to, że wyróżnia nas kapituła wyższej uczelni. Bo Humanitas bardzo czytelnie  konotuje się- nie tylko w Zagłębiu- jako szkoła dbająca o standardy, jakość, dobre wzorce

Nasza obecność w takich środowisku to honor i powód dobrego samopoczucia dla wszystkich pracowników Polonii Logistyki. Jest nam naprawdę miło”- skomentował nagrodę dyrektor.

 

Ponad 350 osób – przedsiębiorców, przedstawicieli władz samorządowych, pracowników kadry zarządzającej oraz marketingu sektora MSP – uczestniczyło w tej imprezie pod auspicjami WSH. Impreza ma być cykliczna, toteż w kolejnych latach Polonia Logistyka chętnie stanie w szranki rywalizacji po kolejne nagrody w innych kategoriach: innowacje, tradycja, internet.

Jedno jest pewne- na nagrodę w kategorii „debiut” na pewno nie ma szans.

Zobacz również